Подшипник 23272CAKE4
Inner diameter:: 360 mm
Outer diameter: 650 mm
The size of the width: 232 mm
Weight:: 342 kg
Outer diameter: 650 mm
The size of the width: 232 mm
Weight:: 342 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 23272CAKE4
- Размер (r min.) 6 мм.