Подшипник 230/1060CAKE4
Inner diameter:: 1060 mm
Outer diameter: 1500 mm
The size of the width: 325 mm
Weight:: 1790 kg
Outer diameter: 1500 mm
The size of the width: 325 mm
Weight:: 1790 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/1060CAKE4
- Размер (r min.) 9,5 мм.