Подшипник 240/1000CAK30E4
Inner diameter:: 1000 mm
Outer diameter: 1420 mm
The size of the width: 412 mm
Weight:: 2010 kg
Outer diameter: 1420 mm
The size of the width: 412 mm
Weight:: 2010 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/1000CAK30E4
- Размер (r min.) 7,5 мм.