Подшипник 230/750CAKE4
Inner diameter:: 750 mm
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 768 kg
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 768 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/750CAKE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.