Подшипник 241/670CAK30E4
Inner diameter:: 670 mm
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 412 mm
Weight:: 1440 kg
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 412 mm
Weight:: 1440 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 241/670CAK30E4
- Размер (r min.) 7,5 мм.