Подшипник 231/670CAKE4
Inner diameter:: 670 mm
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 336 mm
Weight:: 1230 kg
Outer diameter: 1090 mm
The size of the width: 336 mm
Weight:: 1230 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 231/670CAKE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.