Подшипник 240/630CAE4
Inner diameter:: 630 mm
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 290 mm
Weight:: 637 kg
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 290 mm
Weight:: 637 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/630CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.