Подшипник 231/600CAKE4
Inner diameter:: 600 mm
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 300 mm
Weight:: 898 kg
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 300 mm
Weight:: 898 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 231/600CAKE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.