Подшипник 239/600CAE4
Inner diameter:: 600 mm
Outer diameter: 800 mm
The size of the width: 150 mm
Weight:: 205 kg
Outer diameter: 800 mm
The size of the width: 150 mm
Weight:: 205 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/600CAE4
- Размер (r min.) 5 мм.