Подшипник 231/560CAKE4
Inner diameter:: 560 mm
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 280 mm
Weight:: 727 kg
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 280 mm
Weight:: 727 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 231/560CAKE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.