Подшипник 232/530CAE4
Inner diameter:: 530 mm
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 355 mm
Weight:: 1170 kg
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 355 mm
Weight:: 1170 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 232/530CAE4
- Размер (r min.) 9,5 мм.