Подшипник 240/530CAE4
Inner diameter:: 530 mm
Outer diameter: 780 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 390 kg
Outer diameter: 780 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 390 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/530CAE4
- Размер (r min.) 6 мм.