Подшипник 240/500CAK30E4
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 720 mm
The size of the width: 218 mm
Weight:: 276 kg
Outer diameter: 720 mm
The size of the width: 218 mm
Weight:: 276 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/500CAK30E4
- Размер (r min.) 6 мм.