Подшипник 155TAD20
Inner diameter:: 155 mm
Outer diameter: 225 mm
The size of the width: 90 mm
Outer diameter: 225 mm
The size of the width: 90 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 155TAD20
- Размер (r min.) 2 мм.