ПОДШИПНИК ШАРИКОВЫЙ УПОРНО-РАДИАЛЬНЫЙ ZKLN50110-2RS
Inner diameter:: 50 mm
Outer diameter: 110 mm
The size of the width: 54 mm
Weight:: 3.9 kg
Outer diameter: 110 mm
The size of the width: 54 mm