ПОДШИПНИК ШАРИКОВЫЙ УПОРНО-РАДИАЛЬНЫЙ ZKLF40115-2Z
Inner diameter:: 40 mm
Outer diameter: 115 mm
The size of the width: 46 mm
Weight:: 3.9 kg
Outer diameter: 115 mm
The size of the width: 46 mm