ПОДШИПНИК ШАРИКОВЫЙ УПОРНО-РАДИАЛЬНЫЙ ZKLF30100-2RS
Inner diameter:: 30 mm
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 38 mm
Weight:: 3.9 kg
Outer diameter: 100 mm
The size of the width: 38 mm