ПОДШИПНИК ИГОЛЬЧАТЫЙ РАДИАЛЬНЫЙ NKI100/30
Inner diameter:: 100 mm
Outer diameter: 130 mm
The size of the width: 30 mm
Weight:: 0.99 kg
Outer diameter: 130 mm
The size of the width: 30 mm
Weight:: 0.99 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- ОбозначениеNKI100/30
- Размер (r min.)1,1 мм.