Подшипник RSF-49/500E4
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 670 mm
The size of the width: 170 mm
Weight:: 173 kg
Outer diameter: 670 mm
The size of the width: 170 mm
Weight:: 173 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение RSF-49/500E4
- Размер (r min.) 5 мм.