Подшипник RSF-48/500E4
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 620 mm
The size of the width: 118 mm
Weight:: 83.5 kg
Outer diameter: 620 mm
The size of the width: 118 mm
Weight:: 83.5 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение RSF-48/500E4
- Размер (r min.) 3 мм.