Подшипник LM152215
Inner diameter:: 10 mm
Outer diameter: 22 mm
The size of the width: 15.2 mm
Weight:: 0.027 kg
Outer diameter: 22 mm
The size of the width: 15.2 mm
Weight:: 0.027 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение LM152215
- Размер (r min.) 0,3 мм.