Подшипник 40TAC90B
Inner diameter:: 40 mm
Outer diameter: 90 mm
The size of the width: 20 mm
Outer diameter: 90 mm
The size of the width: 20 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 40TAC90B
- Размер (r min.) 2 мм.