Подшипник 15TAC47B
Inner diameter:: 15 mm
Outer diameter: 47 mm
The size of the width: 15 mm
Outer diameter: 47 mm
The size of the width: 15 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 15TAC47B
- Размер (r min.) 2 мм.