Подшипник 140TAC20D+L
Inner diameter:: 140 mm
Outer diameter: 210 mm
The size of the width: 84 mm
Outer diameter: 210 mm
The size of the width: 84 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 140TAC20D+L
- Размер (r min.) 2 мм.