Подшипник 120TAC29X+L
Inner diameter:: 120 mm
Outer diameter: 165 mm
The size of the width: 54 mm
Outer diameter: 165 mm
The size of the width: 54 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 120TAC29X+L
- Размер (r min.) 2 мм.