Подшипник 105TAC20X+L
Inner diameter:: 105 mm
Outer diameter: 160 mm
The size of the width: 66 mm
Outer diameter: 160 mm
The size of the width: 66 mm
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 105TAC20X+L
- Размер (r min.) 2 мм.