Подшипник 239/1060CAKE4
Inner diameter:: 1060 mm
Outer diameter: 1400 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 1030 kg
Outer diameter: 1400 mm
The size of the width: 250 mm
Weight:: 1030 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/1060CAKE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.