Подшипник 239/1000CAE4
Inner diameter:: 1000 mm
Outer diameter: 1320 mm
The size of the width: 236 mm
Weight:: 881 kg
Outer diameter: 1320 mm
The size of the width: 236 mm
Weight:: 881 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/1000CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.