Подшипник 230/900CAE4
Inner diameter:: 900 mm
Outer diameter: 1280 mm
The size of the width: 280 mm
Weight:: 1160 kg
Outer diameter: 1280 mm
The size of the width: 280 mm
Weight:: 1160 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/900CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.