Подшипник 240/850CAK30E4
Inner diameter:: 850 mm
Outer diameter: 1220 mm
The size of the width: 365 mm
Weight:: 1350 kg
Outer diameter: 1220 mm
The size of the width: 365 mm
Weight:: 1350 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/850CAK30E4
- Размер (r min.) 7,5 мм.