Подшипник 239/750CAKE4
Inner diameter:: 750 mm
Outer diameter: 1000 mm
The size of the width: 185 mm
Weight:: 398 kg
Outer diameter: 1000 mm
The size of the width: 185 mm
Weight:: 398 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/750CAKE4
- Размер (r min.) 6 мм.