Подшипник 232/670CAKE4
Inner diameter:: 670 mm
Outer diameter: 1220 mm
The size of the width: 438 mm
Weight:: 2210 kg
Outer diameter: 1220 mm
The size of the width: 438 mm
Weight:: 2210 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 232/670CAKE4
- Размер (r min.) 12 мм.