Подшипник 240/670CAE4
Inner diameter:: 670 mm
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 308 mm
Weight:: 773 kg
Outer diameter: 980 mm
The size of the width: 308 mm
Weight:: 773 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/670CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.