Подшипник 239/670CAKE4
Inner diameter:: 670 mm
Outer diameter: 900 mm
The size of the width: 170 mm
Weight:: 300 kg
Outer diameter: 900 mm
The size of the width: 170 mm
Weight:: 300 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/670CAKE4
- Размер (r min.) 6 мм.