Подшипник 240/600CAK30E4
Inner diameter:: 600 mm
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 529 kg
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 529 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/600CAK30E4
- Размер (r min.) 6 мм.