Подшипник 239/560CAE4
Inner diameter:: 560 mm
Outer diameter: 750 mm
The size of the width: 140 mm
Weight:: 172 kg
Outer diameter: 750 mm
The size of the width: 140 mm
Weight:: 172 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/560CAE4
- Размер (r min.) 5 мм.