Подшипник 231/530CAE4
Inner diameter:: 530 mm
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 628 kg
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 628 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 231/530CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.