Подшипник 239/530CAE4
Inner diameter:: 530 mm
Outer diameter: 710 mm
The size of the width: 136 mm
Weight:: 149 kg
Outer diameter: 710 mm
The size of the width: 136 mm
Weight:: 149 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/530CAE4
- Размер (r min.) 5 мм.