Подшипник 231/500CAE4
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 830 mm
The size of the width: 264 mm
Weight:: 567 kg
Outer diameter: 830 mm
The size of the width: 264 mm
Weight:: 567 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 231/500CAE4
- Размер (r min.) 7,5 мм.