Подшипник 230/500CAE4
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 720 mm
The size of the width: 167 mm
Weight:: 220 kg
Outer diameter: 720 mm
The size of the width: 167 mm
Weight:: 220 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/500CAE4
- Размер (r min.) 6 мм.