Подшипник 23160CAKE4
Inner diameter:: 300 mm
Outer diameter: 500 mm
The size of the width: 160 mm
Weight:: 125 kg
Outer diameter: 500 mm
The size of the width: 160 mm
Weight:: 125 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 23160CAKE4
- Размер (r min.) 5 мм.