Подшипник 239/850EK
Inner diameter:: 850 mm
Outer diameter: 1120 mm
The size of the width: 200 mm
Weight:: 546 kg
Outer diameter: 1120 mm
The size of the width: 200 mm
Weight:: 546 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/850EK
- Размер (r min.) 6 мм.