Подшипник 240/800EK30
Inner diameter:: 800 mm
Outer diameter: 1150 mm
The size of the width: 345 mm
Weight:: 1200 kg
Outer diameter: 1150 mm
The size of the width: 345 mm
Weight:: 1200 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/800EK30
- Размер (r min.) 7,5 мм.