Подшипник 230/800EK
Inner diameter:: 800 mm
Outer diameter: 1150 mm
The size of the width: 258 mm
Weight:: 910 kg
Outer diameter: 1150 mm
The size of the width: 258 mm
Weight:: 910 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/800EK
- Размер (r min.) 7,5 мм.