Подшипник 239/710EK
Inner diameter:: 710 mm
Outer diameter: 950 mm
The size of the width: 180 mm
Weight:: 369 kg
Outer diameter: 950 mm
The size of the width: 180 mm
Weight:: 369 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/710EK
- Размер (r min.) 6 мм.