Подшипник 230/630EK
Inner diameter:: 630 mm
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 212 mm
Weight:: 487 kg
Outer diameter: 920 mm
The size of the width: 212 mm
Weight:: 487 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 230/630EK
- Размер (r min.) 7,5 мм.