Подшипник 239/630EK
Inner diameter:: 630 mm
Outer diameter: 850 mm
The size of the width: 165 mm
Weight:: 273 kg
Outer diameter: 850 mm
The size of the width: 165 mm
Weight:: 273 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 239/630EK
- Размер (r min.) 6 мм.