Подшипник 240/600EK30
Inner diameter:: 600 mm
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 551 kg
Outer diameter: 870 mm
The size of the width: 272 mm
Weight:: 551 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 240/600EK30
- Размер (r min.) 6 мм.