Подшипник 241/500EK30
Inner diameter:: 500 mm
Outer diameter: 830 mm
The size of the width: 325 mm
Weight:: 718 kg
Outer diameter: 830 mm
The size of the width: 325 mm
Weight:: 718 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 241/500EK30
- Размер (r min.) 7,5 мм.