Подшипник 24048EK30
Inner diameter:: 240 mm
Outer diameter: 360 mm
The size of the width: 118 mm
Weight:: 43.3 kg
Outer diameter: 360 mm
The size of the width: 118 mm
Weight:: 43.3 kg
Технические характеристики из каталога производителя:
- Обозначение 24048EK30
- Размер (r min.) 3 мм.